ثبت نام كاربر
رئيس فراكسيون ورزش مجلس: مجلس موضوع دوتابعیتی بودن ورزشی‌ها را پیگیری می‌کند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر اینکه قانون به صراحت در مورد مدیران دوتابعیتی تعیین تکلیف کرده است گفت: مجلس موضوع دوتابعیتی بودن ورزشی‌ها را پیگیری می‌کند.

مقداد نجف‌نژاد نماینده مردم بابلسر در مورد حضور مدیران دوتابعیتی در ورزش کشور که در گزارش ویژه گروه ورزشی مهر منتشر شده بود به خبرنگار مهر گفت: قانون تکلیف این دسته از مدیران را مشخص کرده است، اتفاقا این مسئله جدیدا باب شده است ما در مجلس این موارد را رصد می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: هم در وزارت ورزش این موارد را داریم و هم در فدراسیون‌ها، به هر حال این مورد را قراراست پیگیری کنیم اما اجازه بدهید تا بعد از دستور جلسه پیرامون این موضوع فعلا اظهار نظری نکنم.

این نماینده مجلس پیرامون کارت زردی که مجلس به گودرزی داد و نمایندگان قانع نشدند گفت: بحث اصلی که نمایندگان را قانع نکرد بحث خصوصی سازی بود که البته انصافا به آقای گودرزی مربوط نبود، ایشان این مورد را با جدیت دنبال کرده بود و وزارت اقتصاد هم طبق برنامه زمان بندی آن را جلو می‌برد اما دغدغه ما در مجلس به این نقطه رسید که نگران واگذاری شدیم.

وی در ادامه تاکید کرد: در واقع با آن شکل اگر کار جلو می‌رفت حتما دو باشگاه بزرگ و پرطرفدار و محبوب کشور با مشکلات زیادی مواجه می‌شدند که خطرناک بود، در نتیجه ۱۳۵ امضا جمع کردیم تا این دو باشگاه به آن شکل واگذار نشوند، در واقع مسئله خصوصی سازی به کوتاهی آقای گودرزی مربوط نمی‌شد البته من برای نمایندگان در این رابطه صحبت کردم اما به هر حال مجلس کارت زرد را به وزیر داد.

نماینده مردم بابلسر در ادامه گفت: با این حال من فکر می‌کنم آقای گودرزی در وزارت ورزش جا افتاده و کارها را درست جلو می‌برد هم در مباحث اخلاقی و هم در موارد مالی که اجازه ریخت و پاش در سطح ورزش را نمی‌دهد.

وی افزود: نمایندگان یک مقدار نگران آن بودند که در فدراسیون‌ها دخالت می‌شود و آنها که قرار است در وزارت همراهی کنند، خوب عمل نمی‌کنند اما حالا دیگر آقای گودرزی جا افتاده است.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال پیرامون این موضوع که چرا در ابتدای فصل طبق قانون از اسپانسر استقلال ضمانت نقدی یا ملکی اخذ نشده که امروز افشارزاده بگوید از ۲۵ میلیارد قرارداد با اسپانسر تنها سه میلیارد آن پرداخت شده گفت: بله متاسفانه ضمانت نگرفته‌ایم، آن زمان در شرایطی قرار داشتیم که ضرب الاجل بود و باید خیلی فوری کار نقل و انتقالات و باشگاه را شروع می‌کردیم، به همین دلیل ضمانت نگرفتیم.

وی در پایان تاکید کرد: به طور کلی من یازده سال است که دراستقلال هستم و همیشه تقریبا اسپانسرها مشکلاتی برای پرداخت‌ها داشته‌اند.
چهارشنبه, ارديبهشت 05, 1397
کمیته ورزش های همگانی فراکسیون ورزش

 

کمیته ورزش های همگانی به ریاست آقای مهندس مقیمی:
کمیته ورزش های همگانی با تلاش های آقای مقیمی در صدد است تا با کمک کارشناسان زبده بتواند تمامی فدراسیون های شامل ورزش همگانی را از پشتیبانی فکری و قانون گذاری و نظارتی مجلس بهره مند سازد. هدف این کمیته توسعه و اعتلای ورزش همگانی است که موجب ارتقاء شاخص های سلامت در کشور خواهد شد.
در همین راستا ترکیب این کمیته و گزارش های تکمیلی فعالیت های آن در این سایت منعکس خواهد شد.


   
حريم شخصي كاربران   |   شرایط استفاده Copyright 2009 by DotNetNuke Corporation