ثبت نام كاربر
چهارشنبه, ارديبهشت 05, 1397

آخرین مطالب | آرشیو | جستجو

۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ فروردين
سیده فاطمه ذوالقدر:پیگیری بودجه ورزش بانوان و تخصیص اعتبارات در سال 97.
By Teymouri @ 10:01 ب.ظ :: 8 Views :: 0 Comments :: Article Rating :: مجلس و ورزش
 

ذوالقدر در تشریح جلسه کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی:

پیگیری بودجه ورزش بانوان و تخصیص اعتبارات در سال 97.

عضو کمیته زنان، خانواده، تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس جلسه کمیته متبوعش را با معاونت توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش درخصوص بودجه این وزارتخانه تشریح کرد.

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (دوشنبه 20فروردین ماه) کمیته زنان، خانواده، تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس به حضور ژاله فرامرزیان معاونت توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش اشاره کرد و گفت: موضوعاتی همچون بررسی نحوه برنامه‌ریزی برای دخل و خرج بودجه سال 97 وزارت ورزش و جوانان به ویژه تخصیص درصدی از 27صدم درصد از 9 درصد مالیات بر ارزش‌افزوده به مسائل ورزشی در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بودجه ورزش بانوان و تخصیص اعتبارات استانی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی را باید به موضوعات مورد پیگیری کمیته زنان، خانواده، تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس در این جلسه افزود.

وی همچنین با بیان اینکه مسئولان مربوطه تاخیر سازمان برنامه، بودجه و محاسبات در تخصیص بودجه‌ها را یکی از دلایل عدم اجرای برخی از دستورالعمل‌ها عنوان کرده‌اند، اضافه کرد: به گفته معاونت توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش بخشی از بودجه حاصل از 27 صدم درصد 9 درصد مالیات بر ارزش‌افزوده به تکمیل خانه جوانان در استان‌ها و خانه‌های ورزشی روستاییان و ورزش زنان تخصیص داده شده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: کمیته زنان کمیسیون فرهنگی از مسئولان مربوطه نظارت بر نحوه دخل و خرج این بودجه‌ها را با هدف اختصاص صرف به مسائل مذکور را خواستار شدند.
Rating
Comments

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

   
حريم شخصي كاربران   |   شرایط استفاده Copyright 2009 by DotNetNuke Corporation