ثبت نام كاربر
چهارشنبه, ارديبهشت 05, 1397

آخرین مطالب | آرشیو | جستجو

۱۳۹۷ يکشنبه ۱۹ فروردين
همایون یوسفی:مجلس تحرکات در فدراسیون کشتی را زیر نظر می‌گیرد.
By Teymouri @ 10:00 ب.ظ :: 7 Views :: 0 Comments :: Article Rating :: مجلس و ورزش
 

یوسفی:

مجلس تحرکات در فدراسیون کشتی را زیر نظر می‌گیرد.

عضو فراکسیون ورزش در مجلس از وزارت ورزش خواست تلاش خود را برای حفظ رسول خادم به کار گیرد و تاکید کرد: مجلس تحرکات در فدراسیون کشتی را زیر نظر می‌گیرد.

همایون یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت نابسامان فدراسیون کشتی و حواشی به وجود آمده در مدیریت این رشته ورزشی گفت: ورزش کشتی به عنوان رشته‌ای مدال‌آور در عرصه‌های جهانی نباید درگیر مسائل حاشیه‌ای شود، بسیاری از افتخارات ورزش ایران در مسابقات جهانی و المپیک توسط کشتی‌گیران ایران اسلامی به دست آمده و به همین خاطر نباید نسبت به مسائل پیش آمده در فدراسیون کشتی بی‌تفاوت بود.

نماینده اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی افزود: باید برای حل و فصل این حواشی تدابیر جدی درنظر گرفت تا هرچه سریع این رشته افتخار آفرین به آرامش رسیده و آماده حضور در عرصه های جهانی شود. بلا تکلیفی و عدم اهتمام مسئولین وزارت ورزش به حل این مسائل باعث ضربه خوردن به وجهه بین‌المللی کشتی ایران خواهد شد و ادامه‌دار شدن این روند، می‌تواند باعث افت بدنی و روحی کشتی گیران شود.

این نماینده مجلس در دوره دهم با تأکید بر اینکه در تمامی زمینه‌ها باید مصالح کشور درنظر گرفته شود، ادامه داد: باید رسول خادم که چهره‌ای ورزشی و فردی موفق در عرصه مدیریت کشتی است را حفظ نمود زیرا بسیاری از مشکلات می‌تواند با گفتگوهای سازنده حل شود و باید مصالح کشور را نیز همواره در نظر گرفت.

عضو فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: وزارت ورزش باید جدیت بیشتری از خود نشان دهد و مجلس شورای اسلامی از جایگاه و شأن نظارتی خود استفاده خواهد کرد و تمامی تحرکات را زیرنظر خواهد گرفت. وزارت ورزش باید تلاش خود را برای حفظ آقای خادم به کار گیرد و از نیروهای متخصص ورزشی در فدراسیون‌های ورزشی استفاده کند و از دخالت‌های بی‌مورد که سبب بروز حواشی می شود، جلوگیری کند.
Rating
Comments

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

   
حريم شخصي كاربران   |   شرایط استفاده Copyright 2009 by DotNetNuke Corporation